Banner 1 Banner 2 Banner 3 Banner 1 Banner 2 Banner 3 Banner 1 Banner 2

Penetracie a kontaktné hmoty

Penetrácie a kontaktné hmoty

PE 201

Hĺbková spevňujúca penetrácia pre menej súdržné nasiakavé podklady.Hĺbkový penetračný náter na nasiakavé podklady, resp. podklady s potrebou hlbšieho spevnenia, pred kladením keramických obkladov a dlažieb za použitia cementových lepiacich tmelov, izolačných náterov a stierok. Znižuje a zjednocuje nasiakavosť podkladu a zvyšuje jeho súdržnosť. Tým zaisťuje dostatočný otvorený čas lepiacich tmelov a ich prídržnosť k podkladovým konštrukciám. Vhodná na sadrokartónové dosky.
Orientačná spotreba:0,15 -0,30 l/m2
Veľkosť balenia:10 l

PE 202

Univerzálny penetračný náter na nasiakavé podklady. Vodou riediteľná disperzia určená v predpísanej koncentrácii na penetráciu a uzavretiu nasiakavých povrchov podkladových konštrukcií pred aplikáciami anhydritových, cementových a betónových poterov, stierkových hmôt, cementových tmelov, vyrovnávacích a samonivelačných hmôt, vo vnútornom aj vonkajšom prostredí. Znižuje nasiakavosť a spevňuje povrch podkladu, pri samonivelačných hmotách zlepšuje ich rozlivové vlastnosti a zvyšuje ich prídržnosť.
Orientačná spotreba:0,10 -0,35 l/m2
Veľkosť balenia:1 l, 5 l, 10 l

CP 203

Kontaktní náter na nesavé podklady. Kontaktný mostík na báze bezrozpúšťadlovej syntetickej disperzie a minerálneho plniva, určený pre hladké a kompaktné podklady (sklo, keramika, leštený kameň, strojne hladený betón, CETRIS, umakart, syntetické nátery, a pod.) a podklady s obsahom bitúmenov. Jednozložkový náter k priamemu použitiu – neriedený. Doporučený pre vonkajšie aj vnútorné prostredie. Vhodný pod polymérmi modifikované materiály: povlakové hydroizolácie, lepidlá pre keramiku, samonivelačné stierky, flexibilné malty apod. Nepoužívať na povrchy z plastov (napr. polyetylén, teflon).
Orientačná spotreba:0,25 - 0,40 kg/m2
Veľkosť balenia:5 kg

PE 204

Kontaktný mostík na veľmi hladké a nenasiakavé podklady. Kontaktný mostík k úprave veľmi hladkých a nenasiakavých podkladov (sklo, keramika, hladké betóny a pod.). Vyrovnáva nasiakavosť podkladov a zvýšenou drsnosťou výrazne zvyšuje prídržnosť tmelu, stierky alebo omietky. Nie je vhodný na podklady z nerezovej ocele. Doporučená hrúbka vrstvy maximálne 1 mm.
Orientačná spotreba:0,90 kg/m2
Veľkosť balenia:5 kg, 25 kg

EPA 1

Epoxidová penetracia. Vodou riediteľná epoxidová penetrácia špeciálne vyvinutá pre penetráciu betónových podkladov vrátane vlhkého nevyzretého betónu a čerstvého betónu min. 24 hodín starého. Je rovnako vhodná na napúšťanie a penetráciu ostatných nasiakavých podkladov, hlavne stavebných materiálov, omietok, dreva, drevovláknitých dosiek a pod. Vhodný penetračný náter pod izolačnú epoxidovú izoláciu SE 4 a epoxidové lepidlo AD 321.
Orientačná spotreba:0,1 - 0,16 kg /m2
Veľkosť balenia:5

EM 10

Zušľachťujúca emulzia do betónov, mált a lepidiel. Zlepšenie vlastností poterov, mált, vyrovnávacích, lepiacich a škárovacích hmôt. Zvyšuje prídržnosť, oteruvzdornosť, mrazuvzdornosť, pevnosť v ohybe, elasticitu. Zlepšuje spracovateľnosť a znižuje vodný súčiniteľ a následnú nasiakavosť výslednej hmoty.
Orientačná spotreba:0,02 - 0,05 kg / kg směs
Veľkosť balenia:10 kg, 5 kg

Všetky obrázky produktov sú ilustračné a nemusia sa úplne zhodovať so skutočnosťou.

Služby

3D návrhy

© Bauker s.r.o