Banner 1 Banner 2 Banner 3 Banner 1 Banner 2 Banner 3 Banner 1 Banner 2

Čistiace prostriedky

Čistiace prostriedky

CL 801

Aktívne čistenie pre spekané keramické obklady. CL 801 je špeciálny čistiaci prostriedok na ľahko a silne znečistené spekané neglazované a glazované dlaždice gres-porcellanato, napr. typ Taurus, Kentaur a ostatné neglazované dlaždice.Použitie: periodické a denné upratovanie v priemyselných prevádzkach, bytových domoch, kancelárskych objektoch. Na plochy, kde sa vyskytuje vodný kameň, minerálne usadeniny, hrdza (bazény, balnea).
Orientačná spotreba:750 - 300 m2/bal
Veľkosť balenia:0,75 l

CL 802

Odstraňovač cementových zvyškov. Koncentrovaný nepenivý prostriedok určený na keramické a žulové povrchy. Je vhodný na postavebné upratovanie, kde dosahuje vynikajúce výsledky hneď po prvom použití. Účinne pôsobí na cementové zvyšky, hlinky po maľovaní, cementové závoje, horečnaté a minerálne usadeniny - hrdza a vodný či močový kameň. Nepoužívať na materiály ktoré neodolávajú vplyvu kyselín (mramor, travertín a pod.).Aplikácia: Odporúčame plochu pred použitím prostriedku navlhčiť čistou vodou. Zriedený prostriedok (riedenie voliť podľa miery znečistenia povrchu) sa aplikuje mopom, strojne alebo rozprašovačom. Nechá sa chvíľu pôsobiť (podľa miery znečistenia od 5 do 10 minúť) a potom sa povrch za použitia kefy intenzívne vyčistí. Po odstránení nečistôt je nutné povrch niekoľkokrát umyť čistou vodou. Nakoniec je vhodne povrch zneutralizovať slabým roztokom saponátu. Podľa potreby proces opakujte. Nakoniec povrch vyleštite jemnou utierkou. Pri manipulácii s koncentrátom sa odporúča používať ochranné pracovné pomôcky.
Orientačná spotreba:300 - 150 m2/bal
Veľkosť balenia:0,75 l

CL 803

Prostriedok pre denné upratovanie, pre všetky leštené povrchy. Prostriedok určený na čistenie a leštenie povrchov v jednom kroku. Je určený hlavne na povrchy náchylné na poškodenie a zamastenie ako sú leštené mramory, žuly a prírodné aj umelé kamene. Obsahuje veľmi jemné a neutrálne tenzidy, ktoré účinne odstránia aj odolné nečistoty. Možno použiť aj na plasty. Povrch je nutné vždy dôkladne opláchnuť čistou vodou. Výrobok je určený na priame použitie aj na riedenie. Aplikácia: Čistenie podlahových plôch sa vykonáva ručne mopom alebo podlahovým čistiacim strojom. Pri údržbe parapetov, pracovných dosiek, barových pultov a pod. je vhodné použiť rozprašovač a mikrovláknovú utierku. Ďalšie vhodné pomôcky sú hubky s bielym alebo červeným padom a mikrovlákna. Po skončení sa odporúča umyť čistou vodou. Pri manipulácii s prípravkom je nevyhnutné používať ochranné pracovné pomôcky.
Orientačná spotreba:1500 - 300 m2/bal
Veľkosť balenia:0,75 l

CL 804

Pre vysoký lesk kúpeľne. Prostriedok CL 804 je zárukou perfektne vyleštenej kúpeľne! Je vhodný na umývanie obkladov, umývadiel, vaní, sprchových kútov, batérii, vonkajších časti toaletných mís atď. Prípravok ľahko odstraňuje škvrny a nánosy vodného kameňa, obsahuje lesk, ktorý spomaľuje znečistenie povrchu a dlhodobo zlepšuje vzhľad leštených a chrómovaných povrchov. Nie je vhodný na povrchy, ktoré nemajú odolnosť proti kyselinám.
Orientačná spotreba:1500 - 300 m2/bal
Veľkosť balenia:0,75 l

CL 810

Prostriedok pre denné upratovanie, pre odstránenie mastnôt a olejov. Koncentrovaný nepenivý prostriedok určený priemyselné čistene akýchkoľvek tvrdých podlahových plôch odolných vode a alkáliám, ako sú PVC, linolea (vrátane voskovaných), dlažby glazované aj neglazované, žulové, mramorové aj vápencové povrchy, terazzo, tehlové a betónové povrchy vrátane. liatych podláh, gumové podlahy, športové podlahy hál, lakované parkety aj palubovky. Prostriedok je šetrný k ošetrovaným povrchom.
Orientačná spotreba:750 - 300 m2/bal
Veľkosť balenia:0,75 l

CL 805

Pre odstránenie epoxidových tmelov. Hmota v gélovej konzistencii sa aplikuje gumovou stierkou na požadované miesta a po dlhšom pôsobení sa plastovou stierkou odstránia zvyšky zmäknutého epoxidu. Materiál sa aplikuje plne koncentrovaný.
Orientačná spotreba:1 - 2 m2/bal
Veľkosť balenia:0,75 l

CL 806

Prostriedok pre odstránenie silikónových zvyškov. Prostriedok v gélovej konzistencii sa aplikuje štetcom na zvyšky silikónu. Po dlhšom pôsobení je možné plastovou stierkou zoškrabnúť prebytočnú narušenú hmotu.
Orientačná spotreba:0,2 - 0,8 m2/bal
Veľkosť balenia:0,2 l

CL 809

Impregnácia pre keramické dlažby. Prostriedok je špeciálne určený k impregnácii neporéznych materiálov. Vytvára na povrchu neporéznych materiálov ochrannú vrstvu, ktorá zabraňuje prenikaniu vody a olejov. Je prevenciou proti vzniku škvŕn (červené víno, káva) na leštené spekané keramické dlažby. Uľahčuje odstraňovanie grafitov.
Orientačná spotreba:35 - 50 m2/bal
Veľkosť balenia:1 l

Všetky obrázky produktov sú ilustračné a nemusia sa úplne zhodovať so skutočnosťou.

Služby

3D návrhy

© Bauker s.r.o