Banner 1 Banner 2 Banner 3 Banner 1 Banner 2 Banner 3 Banner 1 Banner 2

Lepidlá

Lepidlá

AD 501 (C1)

Štandardné lepidlo, typ C1, pre lepenie keramických obkladov a dlažieb s vyššou nasiakavosťou vo vnútornom prostredí. Pre lepenie keramických obkladov a dlažieb s vyššou nasiakavosťou vo vnútornom prostredí. Nie je vhodné pre montáž na podklady, kde dochádza k rozmerovým zmenám (vykurované podlahy, exteriéry) a k lepeniu obkladov bazénov. Možné tiež použiť k lepeniu pórobetónových tvárnic.
Orientačná spotreba:cca 4,2 kg/m2
Veľkosť balenia:25 kg

AD 505 (C1T)

Lepidlo, typ C1T, pre lepenie keramických obkladov a dlažieb s vyššou nasiakavosťou vo vnútornom prostredí. Pre lepenie keramických obkladov a dlažieb s vyššou nasiakavosťou vo vnútornom prostredí. Nie je vhodné pre lepenie na podklady, kde dochádza k rozmerovým zmenám (vykurované podlahy, exteriéry) a k lepeniu obkladov bazénov.
Orientačná spotreba:cca 4,2 kg/m2
Veľkosť balenia:25 kg

AD 510 Plus (C1TE)

Mrazuvzdorné modifikované lepidlo, typ C1TE, pre lepenie všetkých druhov obkladov a dlažieb vo vnútornom prostredí, flexibilné lepidlo pre interiér. Vysoko výkonné lepidlo určené pre lepenie všetkých typov keramických obkladov a dlažieb vo vnútornom prostredí, vrátane materiálov s extrémne nízkou nasiakavosťou (napr. Kentaur, Taurus). Vhodné pre plochy tepelne namáhaných podkladov (podlahové vykurovanie). Jemnozrnné profesionálne lepidlo s výrazne potlačeným sklzom a predĺženou dobou otvorenosti. Vhodné pre lepenie obkladov na sadrokartón a v prípade inštalácie keramiky na hydroizolačné nátery a stierky.
Orientačná spotreba:cca 4,2 kg/m2
Veľkosť balenia:5 kg, 25 kg

AD 520 (C2T)

Vysoko výkonné lepidlo určené pre lepenie všetkých typov keramických dlažieb vo vnútornom aj vonkajšom prostredí, vrátane materiálov s extrémne nízkou nasiakavosťou (napr. Kentaur, Taurus).
Orientačná spotreba:cca 4,2 kg/m2
Veľkosť balenia:25 kg

AD 530 (C2TE S1)

Flexibilné lepidlo, typ C2TES1, pre lepenie všetkých druhov keramických obkladov a dlažieb vo vnútornom aj vonkajšom prostredí. Flexibilné lepidlo s predĺženou dobou otvoreného času určené pre lepenie všetkých typov keramických obkladov a dlažieb vo vnútornom aj vonkajšom prostredí, vrátane materiálov s extrémne nízkou nasiakavosťou (napr. Kentaur, Taurus), k lepeniu na podklady, pri ktorých dochádza k rozmerovým zmenám (vykurované podlahy, balkóny, terasy). Lepidlo je vhodné tiež do priestorov zaťažovaných pojazdom vysokozdvižných vozíkov, osobných automobilov a pod. . Prednosťou lepidla je jednoduché spracovanie, vysoká stálosť a pevnosť, mrazuvzdornosť a vysoká flexibilita.
Orientačná spotreba:cca 4,2 kg/m2
Veľkosť balenia:5 kg, 25 kg

AD 540 (C2FE)

Rýchlo tuhnúce, flexibilné, tekuté lepidlo, typ C2FE, so 100 % zmáčavosťou pre lepenie veľkoformátových dlažieb vo vnútornom aj vonkajšom prostredí. Flexibilné tekuté lepidlo s predĺženou dobou otvoreného času pre lepenie nenasiakavých veľkoformátových dlažieb. Vhodné pre montáž na podklady, pri ktorých dochádza k rozmerovým zmenám (vykurované podlahy, balkóny, terasy). Zvlášť vhodné do priestorov zaťažovaných pojazdom vysokozdvižnými vozíkmi, osobnými automobilmi a pod. Prednosťou lepidla je pevnosť, mrazuvzdornosť, flexibilita a bezdutinové lepenie.
Orientačná spotreba:cca 4,2 kg/m2
Veľkosť balenia:25 kg

AD 570 (C2TE S2)

Vysoko zušľachtené hyperflexibilné lepidlo, typ C2TES2, s vysokou hodnotou priečnej deformácie pre lepenie všetkých druhov keramických obkladov a dlažieb na problematické podklady vo vnútornom aj vonkajšom prostredí. Vysoko zušľachtené hyperflexibilné lepidlo s predĺženou dobou otvoreného času a vysokou hodnotou priečnej deformácie. Je určené hlavne pre lepenie keramiky s extrémne nízkou nasiakavosťou(napr. Kentaur, Taurus) a pre montáž na ťažko obkladateľné podklady. Vhodné tiež na podklady s extrémnymi rozmerovými zmenami v dôsledku veľkého tepelného pnutia (veľkoplošné terasy) a do priestorov zaťažovaných pojazdom vysokozdvižnými vozíkmi, osobnými automobilmi apod.
Orientačná spotreba:cca 4,2 kg/m2
Veľkosť balenia:25 kg

AD 509 Plus (C1TE)

Biele modifikované lepidlo, typ C1TE, na mozaiky a maloformátové obklady a dlažby vo vnútornom prostredí. Modifikované lepidlo pre lepenie mozaiky a maloformátových keramických obkladov a dlažieb vo vnútornom prostredí. Tiež pre plochy tepelne namáhaných podkladov. Vhodné pre montáž na sadrokartóny a podklady opatrené hydroizolačnými nátermi a stierkami.
Orientačná spotreba:cca 4,2 kg/m2
Veľkosť balenia:25 kg

AD 550 (C2TE S1)

Flexibilné biele lepidlo, typ C2TES1, na mozaiky a všetky druhy obkladov a dlažieb vo vnútornom aj vonkajšom prostredí. Flexibilné lepidlo s predĺženou dobou otvoreného času pre lepenie všetkých typov keramických obkladových materiálov, prírodného a umelého kameňa, vo vnútornom aj vonkajšom prostredí, vrátane materiálov s extrémne nízkou nasiakavosťou (sklenená mozaika). Vhodné tiež pre montáž na podklady, pri ktorých dochádza k rozmerovým zmenám (vykurované podlahy, balkóny, terasy a bazény). Lepidlo je vhodné tiež do priestorov zaťažovaných pojazdom vysokozdvižnými vozíkmi, osobnými automobilmi apod.
Orientačná spotreba:cca 4,2 kg/m2
Veľkosť balenia:5 kg, 25 kg

AD 580 (C1FT)

Rýchlo tuhnúce modifikované lepidlo, typ C1FT, pre lepenie všetkých druhov keramických obkladov a dlažieb vo vnútornom prostredí, flexibilné lepidlo pre interiér.Pre lepenie keramických dlažieb vo vnútornom prostredí, kde sa vyžaduje rýchla pochôdznosť. Je vhodné k lepeniu materiálov s nízkou nasiakavosťou (napr. Kentaur, Taurus) a pre vykurované podlahy a podklady opatrené izolačnými nátermi a stierkami.
Orientačná spotreba:cca 4,2 kg/m2
Veľkosť balenia:25 kg

AD 590 (C2FTE S1)

Rýchlo tuhnúce flexibilné lepidlo, typ C2FTES1, so zvýšenou schopnosťou priečnej deformácie na všetky typy obkladových materiálov vo vnútornom prostredí. Vysoko flexibilné, rýchlo tuhnúce biele lepidlo s predĺženou dobou otvoreného času určené pre lepenie všetkých obkladov a dlažieb vo vnútornom prostredí, vrátane materiálov s extrémne nízkou nasiakavosťou. Špeciálne pre montáž zvukovo izolačných dosiek SDI panel (sound insulativo panel), pre lepenie mramoru a prírodných materiálov, pre montáž na ťažko obkladateľné podklady (staré dlažby) a na podklady, pri ktorých dochádza k rozmerovým zmenám. Je vhodné pre lepenie na drevo, drevotrieskové a cementotrieskové dosky opatrené kontaktným náterom CP 203. Lepidlo je vhodné tiež do priestorov zaťažovaných pojazdom vysokozdvižnými vozíkmi, osobnými automobilmi apod.
Orientačná spotreba:cca 4,2 kg/m2
Veľkosť balenia:25 kg

AD 600 (C2FT S2)

Vysoko zušľachtené rýchlo tuhnúce hyperflexibilné lepidlo, typ C2FTS2, s vysokou hodnotou priečnej deformácie, vhodné pre lepenie na problematických podkladoch vo vnútornom i vonkajšom prostredí. Hyperflexibilné rýchlo tuhnúce lepidlo s vysokou hodnotou priečnej deformácie určené pre lepenie všetkých typov keramických obkladov a dlažieb vo vnútornom i vonkajšom prostredí, vrátane materiálov s extrémne nízkou nasiakavosťou (napr. Kentaur, Taurus) a pre montáž na ťažko obkladateľné podklady. Je vhodné na podklady s extrémnymi rozmerovými zmenami v dôsledku veľkého tepelného pnutia (veľkoplošné terasy) a do priestorov zaťažovaných pojazdom vysokozdvižnými vozíkmi , osobnými automobilmi apod.
Orientačná spotreba:cca 4,2 kg/m2
Veľkosť balenia:25 kg

AD 321 (R2T)

Dvojzložkové mrazuvzdorné lepidlo, typ R2T, z epoxidových živíc vhodné hlavne pre keramické obklady a dlažby v chemicky agresívnom vnútornom i vonkajšom prostredí. Dvojzložkové mrazuvzdorné epoxidové lepidlo pre lepenie keramických obkladových prvkov, dosiek z prírodného a umelého kameňa, sklenené mozaiky. Odporúča sa v potravinárskych a chemických prevádzkach, laboratóriách a plavárňach (vrátane slanej vody). Je vhodné pre vnútorné aj vonkajšie prostredie, na podklady s rozmerovými zmenami. Lepidlo je stabilné, vode nepriepustné, vykazuje vysokú počiatočnú prídržnosť, je odolné voči agresívnym vodám a proti starnutiu, voči zmydlovateniu a rozštiepeniu účinkom vody, voči lúhom a kyselinám. Neobsahuje rozpúšťadlá.
Orientačná spotreba:cca 3,0 kg/m2
Veľkosť balenia:5 kg

Všetky obrázky produktov sú ilustračné a nemusia sa úplne zhodovať so skutočnosťou.

Služby

3D návrhy

© Bauker s.r.o