Banner 1 Banner 2 Banner 3 Banner 1 Banner 2 Banner 3 Banner 1 Banner 2

Profil firmy

Obchodná spoločnosť BAUKER, s.r.o. je významným slovenským importérom keramických podlahových krytín a obkladového materiálu českého výrobcu LASSELSBERGER, a.s. a poľského výrobcu ROVESE S.A..

Firma bola založená v roku 2006, jej know-how sa však aktívne buduje od roku 1991. Spoločnosť sa primárne zameriava na poskytovanie profesionálnych a flexibilných služieb v oblasti predaja výrobkov značiek RAKO HOME, RAKO OBJECT, RAKO SYSTEM, OPOCZNO a CERSANIT.

Sortiment firmy taktiež zahŕňa pestrú paletu výrobkov sanitárnej keramiky a kúpeľňového nábytku značky CERSANIT A.S., rôzne variácie sprchovacích kútov, vaní, vaničiek a hydromasážnych systémov značky Roltechnik.

Krédo a hodnoty spoločnosti BAUKER, s.r.o. maximálne podporujú zdravé konkurenčné prostredie v segmente a prispievajú k tvorbe pridanej hodnoty nielen pre maloobchodných partnerov ale aj pre konečných zákazníkov. Ako spoľahlivý a seriózny partner si spoločnosť uvedomuje, že vlastná konkurencieschopnosť ako aj konkurencieschopnosť partnerov dnes znamená pružnosť, istotu a kvalitu. Obchodná filozofia a celá predajná koncepcia firmy je založená na týchto troch pilieroch.

Doteraz dosiahnuté úspechy spoločnosti sú zásluhou cieľavedomej obchodnej politiky a fungujúcej spolupráce s maloobchodnými partnermi a stavebnými firmami na celom území Slovenskej republiky.

Zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava: Vložka číslo:  17921/T-Zbl


Služby

3D návrhy

© Bauker s.r.o